Hakkımızda

2007 yılında kurulan ANKATUR, değişen şartlara ve misafirlerinin ihtiyaçlarına yönelik yeni programlar ve farklı alternatiflerle sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

OlymposTurlari.com ailesi de bu doğrultuda kurulmuş olup, başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelindeki tarihin ve doğanın birlikteliğini özleyen tatil severlere keyifli geziler sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Web sitemizde, Olympos başlığında, Olympos‘un tarihi ve günümüzdeki güncel durumu hakkında bilinmesi gerekenleri öğrenebilir, Aktiviteler başlığında, Olympos Gezisi’ne katıldığınızda katılabileceğiniz ücretli ve ücretsiz aktiviteler hakkında bilgi alabilir, Konaklama başlığında Olympos‘ta konaklama seçeneklerini öğrenebilir, Tur Programları başlığında Olympos‘a düzenlediğimiz turlar ve gezi tarihlerini görebilir ve size en uygun tarihi seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı tur seçeneklerini görmek,  uygun fiyatlı tatil ve otel imkanlarını değerlendirmek isterseniz bir ANKATUR markası olan www.ankanizasyon.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için yenileme çalışmalarımız sürekli devam etmekle birlikte turlarımız içerisinde yaptığımız anket çalışmalarıyla sizlerden gelen dönütleri değerlendirerek dikkate almaktayız.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Anka Tur