Olympos Aktiviteleri

Olimpos Gezisi‘ne bizimle katılan misafirlerimiz tatilleri boyunca ister denizin, doğanın, tarihin tadını çıkarıp sakin bir tatil geçirebilir, isterlerse düzenlediğimiz aktivitelere katılarak  eğlenceli, unutulmaz anlar yaşayabilir.

Tekne Gezisi

Olympos turu‘nun olmazsa olmazı: Her sabah 10:30′da başlayıp 18:00′a kadar Olimpos’un koylarına (Ceneviz – Sazak vb.) yemekli tekne gezisi.

Yanartaş Turları

Olympos Gezisinin dünyaca ünlü durağı: Chimera… 21:00 başlayıp 01:00 ‘e kadar Yanartaş turlarına katılarak 800 mt patika tırmanışından sonra tüm yorgunluğa değecek ateşin büyüsünü izleyebilirsiniz.

Kano Turları

Transfer ve rehber eşliğinde 1 veya 2 kişilik Kanolarla kendinizi dalgalara bırakabilir, Olympos Tatili‘nizi unutulmaz hale getirebilirsiniz., Başlangıç: 11:00 – bitiş 13:00

Su Altı Dalış

Transfer + Rehber

Sertifikasız amatör dalış
20 Dk. 1. Seans 5 Metre Dalış
20 Dk. 2. Seans 10 Metre Dalış

Olympos sahilini bir de denizin altından görmeye ne dersiniz?

Rafting Turları

Köprülü Kanyon Gidiş: 8:30 – Dönüş: 19:00 Klimalı minibüslerle servis + yemek + rafting

Balık Avı Turları

Akdeniz’in bereketli sularında daha önce hiç avlamadığınız çeşitte ve büyüklükte balıklar avlayabilirsiniz.

Disco Turları

Kemer merkezde geceleri eğlencenin tadını çıkarmak için İNFERNO CLUB ve AURA CLUB Turları

Olympos Tatili partileriyle de unutulmaz olabilir.

Gitar Çalmak- Çalana Yancılık Yapmak

21:00 –  Sabaha kadar

Olympos Tatilleri’nin vazgeçilmezi olan, geceleri ışık gören ateş böceği gibi yakılan her ateşin başında ansızın beliriviren gitarlı gençlerden biri olmak ya da çalan söyleyen gruplara eklenmek de favori etkinlik seçeneklerinden biri olarak değerlendirilebilir. Sabaha kadar söylenen şarkılar, türküler eşliğinde eğlenceli vakit geçirebilir, yeni insanlarla tanışabilir, tatil işte bu diyebilirsiniz. Tabi ki “Akdeniz Akşamları” söylemediğiniz sürece. İsterseniz söyleyebilirsiniz. Ama söylemeyin yani. Bizden söylemesi.