Olympos Tur Programı

Anka Tur

      2017 YILINDA DA TATİL CENNETİ OLYMPOS’A BİRLİKTE GİDİYORUZ! 

Türkiye’nin köklü tatil ve firmalarından olan ANKATUR, TURSAB A Sınıfı Seyahat Acentesi belgesi garantisiyle, İstanbul ve Ankara’dan tur kalkışlı araçlarıyla, Türkiye’nin her yanından katılıma açık olarak, 2007 yılından beri sürdürdüğü Olympos Tatili organizasyonlarını bu yıl da düzenlemeye devam ediyor.  Hem denizin, kumsalın tadını çıkarmak, hem tarihle iç içe olmak hem de doğanın keyfine varmak için oda içinde WC, klima, duş imkanı bulunan temiz bungalowlarda (ağaç ev) kalma imkanıyla, 10. yılına ulaşan Olympos Tatil organizasyonlarımıza sizler de davetlisiniz.

Olympos Tatiline Neler Var?

>> Açık Büfe Sabah kahvaltısı ve Akşam Yemeği.
>> İsteğe bağlı 2-3 Kişilik Odalar (Çift kişilik konaklamalarında sıkıntı yoktur)
>> Ankara & İstanbul’dan Ulaşım imkanı
>> Klimalı Bungalovlarda Konaklama
>> Çok özel etkinlikler
>> Olympos Antik Kenti gezintisi
>> İsteğe bağlı çok özel fiyatlara rafting ve yat turu
>> İsteğe bağlı Kemer de İNFERNO CLUB & AURA
>> İsteğe bağlı düden şelalesi turu
>> İsteğe bağlı Aqualand
>> İsteğe bağlı Rafting
>> İsteğe bağlı Kano

ANKA TUR olarak 2007 yılından bu yana Yaz aylarında her hafta 3 gece 4 gün olarak düzenlediğimiz Olympos Turlarımızın programı şu şekildedir;

Saat 23.30’da acentemiz önünde buluşma ve 23.59’da hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos yakınlarında kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennet’ten bir köşe  Olympos’a giriş yapıyoruz.  Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.
1. GÜN Odalara giriş yaptıktan sonra 3 gece 4 günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz. 1. Gün saat 14.00- 18.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz.  1. Gün akşam isteğe bağlı Kemer merkez İnferno veya Aura Club gezisi düzenliyoruz. ( ekstra 25 TL ULAŞIM + GİRİŞ )
2.GÜN akşam saatlerine kadar serbest zaman. Akşam isteyen misafirlerimizle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine veya hepsine gidilerek ateş etrafında eğlenceler düzenleniyor. Dileyen misafirler ise akşam Yanartaş gezisine katılabilirler. (ekstra 30 TL ULAŞIM + GİRİŞ + FENER)
3. GÜN isteyen misafirlerimizle tüm gün sürecek muhteşem Olympos Koylarını gezerek yüzme molaları verilecek öğle yemekli tekne turuna katılıyoruz. Akşam yine isteyen misafirlerimizle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine gidilerek doyasıya eğlenmenin tadına varabilirsiniz.
4. GÜN sabah açık büfe kahvaltının ardından saat 11.00’de hareketle Olympos’dan hareket ediyoruz. Kısa bir yolculuğumuzun ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde DÜDEN ŞELALESİ gezimizi gerçekleştiriyoruz. ( Fiyata Dahil) Saat 14.00’de hareketle Düden Şelalesinden çıkış yapıyoruz. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 21.30’da Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

Bir başka ANKA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

★★★ ÜCRETLENDİRMELER ★★★

★★★ ÜCRETLENDİRMELER ★★★
3 gece 4 Gün Toplam Fiyat Ulaşım Dahil 295 TL

2017 Sezonu İçin Olympos Turlarımızda Kalan Son 2 Program !!!
►14-17 EYLÜL 2017- 3 gece 4 gün – 295 TL (Ulaşım Dahil)
►21-24 EYLÜL 2017- 3 gece 4 gün – 295 TL (Ulaşım Dahil)

Gidiş – Dönüş Ulaşım Bedeli = 110 TL ( Ankara’dan)
NOT : Ulaşım hariç rezervasyonlar için gidiş – dönüş ulaşım bedeli düşülerek kayıt yaptırılabilir.

Ulaşım Bedelleri ( Gidiş – Dönüş Toplam )

Ankara: 110 TL
Eskişehir  : 110 TL
Afyon: 110 TL
Burdur: 100 TL
Isparta: 80 TL

Gaziantep :150 TL
Adana : 120 TL
Mersin :120 TL

NOT : Ulaşım hariç rezervasyonlar için gidiş – dönüş ulaşım bedeli düşülerek kayıt yaptırılabilir.

* Tüm şehirlerden katılım gerçekleştirebilirsiniz. Olympos’a ulaşım çok kolay ve rahat şekilde yapılabilmektedir.

Olympos Turlarımızla ilgili Bilgi & Rezervasyon için 0312 419 07 19 – 0507 119 97 27 (WhatsApp) veya 0554 236 44 70 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.