Olympos Tur Programı

ANKA TUR olarak 2007 yılından bu yana Yaz aylarında her hafta 3 gece 4 gün olarak düzenlediğimiz Olympos Turlarımızın programı şu şekildedir;

Saat 23.30’da acentemiz önünde buluşma ve 23.59’da hareket ile Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Olympos Antik Kentine yolculuğumuz başlıyor. Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte keyifli bir yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Olympos yakınlarında kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltımızın ardından rehberimizin bilgilendirmesi eşliğinde tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe Olympos’a giriş yapıyoruz. Acente görevlilerimiz rezervasyon esnasında nasıl konaklamak istediğinizi belirttiyseniz o şekilde hazırlanan odalarınızın anahtarlarını size teslim ediyor.

1.GÜN= Odalara giriş yaptıktan sonra 3 gece 4 günlük tatil boyunca bireysel olarak arkadaş grubunuzla serbest zaman geçirebileceğiniz gibi birbirinden renkli aktivitelere de dahil olabilirsiniz. 1. Gün saat 14.00- 17.00 saatleri arasında sürecek Olympos Antik Kentinin ve doğasının tamamını keşfedebileceğiniz Olympos gezisine katılabilirsiniz. 1. Gün akşam isteğe bağlı Kemer merkez İnferno veya Aura Club gezisi düzenliyoruz. ( ekstra 30 TL ULAŞIM + GİRİŞ ÜCRETİ )

2.GÜN= Sabah pansiyonda alacağımız açık büfe kahvaltı ardından10:30’da dileyen misafirlerimiz ile FİYATA DAHİL etkinliğimiz olan Adrasan Sahili için araçlarımız hareket ediyor. Yaklaşık 30 dakika süren yolculuğumuzun ardından Adrasan Sahilinde oluyoruz. Adrasan sahili kumsaldır. Burada su sporları gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Akşam 17:30’da hareketle pansiyonumuza geliyoruz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman. Akşam isteyen misafirlerimizle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine veya hepsine gidilerek ateş etrafında eğlenceler düzenleniyor. Dileyen misafirler ise akşam Yanartaş gezisine katılabilirler. (ekstra 30 TL ULAŞIM + GİRİŞ + FENER)

3.GÜN=Sabah kahvaltımızın ardından isteyen misafirlerimizle tüm gün sürecek muhteşem Olympos Koylarını gezerek yüzme molaları verilecek öğle yemekli tekne turuna katılıyoruz. (EKSTRA 80 TL) Akşam yine isteyen misafirlerimizle Olympos içerisinde yer alan Lykia Bar, Öküz Bar, Eski Yeni veya Olimpos barlarından herhangi birisine gidilerek doyasıya eğlenmenin tadına varabilirsiniz.

4.GÜN= Sabah açık büfe kahvaltının ardından saat 11.00’de hareketle Olympos’dan ayrılıyoruz.  Verilen molalar ve araç içi ikramlarla birlikte saat 21,30’da Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.
Bir başka ANKA TUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.