Referanslarımız

ANKA TUR olarak, yurt içinde ve yurt dışında hizmet verdiğimiz misafirlerimize en iyi hizmeti sunarak sürdürülebilir ve saygın bir kurum olma hedefiyle 2007 yılında yola çıktık. 9 yıldır da bu hedef doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz.

Genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla birlikte gelişen şartlara uygun olarak farklı paket programları sizlere sunmak için ortaya koyduğumuz faaliyetlerden birisi olan olymposturlari.com, ANKA TUR bünyesinde hizmetinizdedir.

OlymposTurlari.com olarak münferit gezilerimiz dışında; Türkiye genelinde ilkokul, lise, üniversitelere, resmi kurum ve devlet dairelerine, fabrikalara ve diğer kurumlara özel paket programlar da sunuyoruz.

Bu programlarda kalkış yeri ve saatini kurumunuza bırakıyoruz ve size özel tur aracı sunuyoruz.
Diğer hizmetler konusunda da sizin isteğinize bağlı düzenlemeler yapabiliyor, bulunduğunuz kurum çalışanlarının veya yetkililerinin memnuniyetini ön planda tutarak hareket ediyoruz.

Not: Kurumunuza özel gezi gerçekleştirebilmek ve özel paketler oluşturabilmek için gerekli minimum sayı 16 kişidir.16 kişi ve üstü gruplara özel tur araçlarımızla keyifli bir gezi imkanı sunuyoruz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Tel : 0 312 419 07 19
Gsm : 0 507 119 97 26
E-Mail: info@ankatour.com
Web : www.ankatour.com